O firmie

Firma powstała w 2002 roku przez obecnego właściciela Łukasza Steczko. Na początku działalności firmy zajmowaliśmy się kompleksowym wykonawstwem dachów. Stopniowo zdobywając doświadczenie firma poszerzyła zakres oferowanych usług do budowy domków jednorodzinnych. Wraz z rozwojem firmy zostało rozbudowne zaplecze sprzętowe oraz poszerzyliśmy usługi o roboty ziemne.

Przed przystąpieniem do realizacji zadania przedstawiamy naszym Klientom zakres prac, niezbędną wycenę. Powierzone naszej firmie zadanie wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną i dzięki wykwalifikowanej ekipie pracowników i operatorów.


Jesteśmy firmą specjalizująca się w dziedzinie budowy domów, wykonywania robot ziemnych oraz wyburzeń. Stebud powstała w 2002 roku w Krakowie - choć na początku zajmowaliśmy się głównie kompleksowym wykonywaniem dachów, postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność także o inne usługi budowlane. Stopniowo zdobywaliśmy coraz większe doświadczenie na rynku i rozbudowaliśmy zaplecze sprzętowe, dzięki czemu możliwe było włączenie do oferty m.in. budowy domków jednorodzinnych czy robót ziemnych.

Specjalnością naszej firmy jest

budowa domów Kraków

– wykonujemy je kompleksowo, od fundamentów po wykończenia, oraz zajmujemy się pokryciem dachów niezależnie od materiału. Na życzenie klienta możemy również dokonać przebudowy oraz adaptacji budynku czy też poddaszy. Drugim typem działalności są także

roboty ziemne Kraków

: przygotowujemy teren pod budowę i dbamy o jego bezpieczeństwo podczas prac. Wykonujemy wszystkie czynności remontowo-budowlane (zarówno standardowe, takie jak np. stabilizacja gruntu, wykonanie chodników, podjazdów czy parkingów, jak i nietypowe zlecenia), rozbiórkowe i transportowe. Transportujemy kruszywo, takie jak np. piasek, gruz czy ziemia. Profesjonalnie kładziemy kostkę brukową (np. palisady lub krawężniki), zarówno w małych, jak i w dużych inwestycjach. W ofercie posiadamy także usługi koparko-ładowarką oraz mikro-koparką o różnych ładownościach: dzięki temu możemy podjąć się nietypowych realizacji i wymaganiom naszych klientów.

Wyburzenia Kraków

to trzeci rodzaj prowadzonej przez nas działalności – zapewniamy fachowe i bezpieczne dekonstrukcje budynków, a po ich zakończeniu czyścimy plac budowy i wyrównujemy teren. Zajmujemy się także wywózką gruzu i innych pozostałości po wyburzeniach.

Oprócz prac remontowo-budowlanych i wyburzeń oferujemy także możliwość wynajmu sprzętu. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, jak i inwestorów mieszkaniowych czy deweloperów. Doświadczenie, profesjonalizm oraz terminowość są dla nas najważniejsze – nasza wykwalifikowana kadra pracownicza zagwarantuje Państwu najwyższą jakość usług.